logo

nadpis

Co nabízíme

izolační deskySpecializujeme se na prodej vysoce kvalitních, vyzkoušených tepelných izolaci. S naší produktovou řadou cosTherm ® nabízíme  tepelně izolační desky odpovídající moderním  požadavkům na teplotní a tlakovou odolnost, chemickou odolnost a rozměrovou stabilitu.

KLUZNÉ MATERIÁLY


Dále nabízíme kluzné materiály pro  strojírenství, pro zařízení na  zpracování oceli za studena, v textilním a stavebnictvím průmyslu.

PORADENSTVÍ


Prověříme specifické požadavky a potřeby  pro vaše stroje a zařízení, rádi Vám pomůže s optimalizací systému izolace stroje či zařízení.
Kontaktujte nás - rádi Vám poradíme.

izolaceSERVIS
  • Přenos dat - zpracujeme vaše data ve všech běžných formátech a zhotovíme správné a přesné izolace pro vaše stroje a zařízení
  • Dodací lhůty - můžete se na nás spolehnout. Krátké dodací lhůty  pro desky, přířezy nebo individuálně opracované díly.

 

 

 

 
PTFE materiály


Specializujeme se na prodej desek a polotovarů z čistého i plněného PTFE a také expandovaného PTFE (ePTFE) ve formě desek a pásek.

Novinky

15/02/2019, 10:42
Úspěšně jsme absolvovali recertifikační audit systému QMS dle nové normy ČSN EN ISO 9001:2016.
15/02/2019, 10:41
Zavádíme nový izolační materiál s označením cosTherm ®  U.200, který je především určen pro průmysl zpracování plastů a gumárenský...